Pieaugot SMS kredīta popularitātei, pieaug arī interese par to kā reģistrēties SMS kredītā. Pati reģistrācija ir ļoti vienkārša un pieejama ikvienam. Reģistrēties ir iespējams no mājām, jo nepieciešams ir tikai bankas konts un telefons vai kompjūters ar interneta pieslēgumu. Lai varētu reģistrēties, Tev būs jāuzrāda patiesi dati par sevi. Reģistrācija notiek ātri un vienkārši. Sākumā jāizvēlas sev piemērotākā un izdevīgākā ātrā kredīta kompānija, lai aizdevums sanāktu pēc iespējas lētāks un ar maziem aizdevuma procentiem. Kad esi atradis piemērotāko ātrā kredīta kompāniju, tad mājaslapā būs jāpiereģistrējas.


Reģistrējoties ir jānorāda savs mobilā tālruņa numurs, e pasta adrese bankas konts un protams vārds uzvārds. Atsevišķi var tikt pieprasīti Jūsu ienākumi par pēdējiem 4 vai 6 mēnešiem. Kad esi veiksmīgi reģistrējies SMS kredītā, tad Tev atliek tikai apstiprināt savu lietotāja profilu caur e pasta adresi. Pirmajā reizē Tu varēsi aizņemties naudas summu, kas būs mazliet mazāka nekā tiem kredītu ņēmējiem, kuri aizņemas atkārtoti. Lai izvairītos no dažādiem pārpratumiem un vai naudas nosūtīšanu uz nepareizo bankas kontu, tad pirms kredīta ņemšanas, Tev būs jānosūta 0.01 eiro uz ātrā kredīta norādīto bankas konta numuru. Tas palīdz ātrā kredīta kompānijai apstiprināt tavu piederību norādītajam bankas kontam.


Kad reģistrācija ir pabeigta, atliek tikai aizņemties. To cik lielu summu, vēlies aizņemties ir jāizvērtē nesteidzīgi un prātīgi, jo ātro kredītu, būs ātri jāatmaksā. Ja aizņemies naudu, nezinot par to kad vispār saņemsi kaut kādus ienākumus, tad rēķinies, ka Tev var rasties problēmas ar aizdevuma atmaksu. Tad kad aizdevums ir saņemts, Tev būs 30 dienas laika, lai nomaksātu pilnu aizdevuma summu un procentus. Ja dažādu iemeslu dēļ Tu nespēj nomaksāt aizdevumu, tad Tev būs nepieciešams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, citādi ātro kredītu kompānija uzsāks dažādas parāda piedziņas procedūras. Ko darīt situācijās, kad esi veiksmīgi aizņēmies ātro kredītu, taču nevari to atmaksāt pat gribēdams? Par to nav jāuztraucas, jo lielākā daļa ātro kredītu kompānijas piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Tas nav bezmaksas pakalpojums, taču noteikti palīdzēs tad, kad citas iespējas nebūs. Tad, kad esi reģistrējies ātrā kredīta kompānijas mājaslapā, Tev būs iespēja aizņemties atkārtoti izmantojot SMS palīdzību. Tas dod iespēju Tev aizņemties naudu no jebkuras vietas Latvijā vai Eiropā un saņemt to jau 15 minūšu laikā vai pat ātrāk.


Ja Tev ir nepieciešams aizdevums uz ilgāku laika posmu, tad SMS kredīts nav gudrākais aizņēmuma veids. Tavā gadījumā prātīgāk būtu izvēlēties patēriņa kredītu vai ilgtermiņa aizdevumu no bankas. Tādā veidā Tev nebūs daudz jāpārmaksā par aizdevuma procentiem. Kad Tu zini kā reģistrēties SMS kredītā, negaidi ilgi, pirms veic savu pirmo aizņēmumu.


Aizņemties ātro kredītu pirmajā reizē ir īpaši izdevīgi, jo lielākā daļa ātro kredītu kompānijas piedāvā dažādus izdevīgus piedāvājumus jaunajiem klientiem. Dažreiz pat var aizņemties kredītu, nemaksājot par aizdevuma komisiju pilnīgi neko. Tas nav domāts tā, ka Tev vairs nekas nav jāmaksā, bet gan aizdevuma procentu likme būs 0.00 eiro gadā. Tas nozīmē, ka Tev ir lieliska iespēja aizņemties naudu un par to neko nepārmaksāt, jo jāatmaksā, būs tieši tikpat, cik aizņēmies. Pirms aizņemties ātro kredītu, ir rūpīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas, lai vēlāk nerodas grūtības ar aizdevuma atmaksu. Tāpēc aizņemies atbildīgi.

 

Copyright © Kredītuskola, tiesības ieturētas.